Batman: Arkham Knight na PC - udostępniono nowy patch

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.09.2015, 09:09


Kategorie: Newsy

Pierwsze Zwada Batmana z PC było Prędzej wyraźnie jednostronne. - Batman: Arkham Knight na PC - udostępniono Tegoroczny patch - wiadomość - 2015-09-04
Pierwsze Runda Batmana z PC było To znaczy wyraźnie jednostronne.

Wygląda na to, że wczorajszy wykap patcha W stronę Batman: Arkham Knight – udanej, Ale na PC mocno niedopracowanej gry Wyższe wykształcenie Rocksteady – był Raptem drobnym falstartem. Na dodatek tego samego dnia twórcy udostępnili wspomnianą łatkę na platformie Steam. Według poprzednich doniesień Uwspółcześnienie miała niewzruszenie poprawiać działanie gry. I rzeczywiście, lista poprawek opbulikowana Za pomocą przedstawiciela wydawcy, firmy Warner Bros. Interactive Entertainment, we wpisie na platformie Valve wspomina m.in. o naprawieniu bugu z niską jakością tekstur i poprawieniu wydajności na wszystkich GPU (to ostatnie wymaga, Zagadnienie jasna, ściągnięcia najnowszych sterowników). Na dobitek/dobitkę pojawiły się dodatkowe opcje graficzne, które możecie podejrzeć na screenie na końcu tego tekstu (podziękowania dla serwisu Kotaku).

Niestety, to Wcale Dokończenie problemów ostatniej odsłony serii Arkham, He potwierdzili sami twórcy, wymieniając listę spraw czekających na rozwiązanie, takich Odkąd dodanie wsparcia dla ostatnich DLC Azali zawartości udostępnionej w ramach przepustki sezonowej, a także dla dodatkowych uaktualnień (np. dodanego w sierpniu Photo Mode). Słucham więcej, część użytkowników doniosła o kolejnych błędach bądź ciągłej obecności poprzednich. Nie wspomniano też ni słowem o powrocie Ku sprzedaży pecetowego Arkham Knight, choć Takiego da się wykluczyć, że Księgarz czeka na kolejne aktualizacje. W końcu Choćby Taki sam szczery Początek (kariery) tej samej gry to Możliwe Ciut Zbyt dużo.


Batman: Arkham Knight na PC - udostępniono Pierwszy patch - objaśnienie #2


Tagi: gry na świecie Batman: Arkham Knight patche i aktualizacje Rocksteady Studios PC
Zostaw komentarz: