Fallout 4 ma więcej mówionych linii dialogowych niż Fallout 3 i Skyrim razem wzięte

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.09.2015, 10:09


Kategorie: Najnowsze

Fallout 4 ma więcej mówionych linii dialogowych niż Fallout 3 i Skyrim W tym samym czasie wzięte - komentarz #1

Na oficjalnym Twitterze Salon Bethesda Softworks podało, że Tok nagrywania ścieżki dialogowej W stronę najnowszej produkcji Fallout 4 został Sztampowo zakończony. Łączna ilość tekstu czytanego przekroczyła 111 tysięcy linii. Dla porównania w poprzedniej części gry - Fallout 3, było to około 40 tys. linii, a w The Elder Scrools V: Skyrim 60 tys. linii.

Jakiś Epoka temu dowiedzieliśmy się, że w Fallout 4 pojawią się mówione kwestie Do dziś niemego bohatera, i że Rozgrywka może różnić się fabularnie w zależności od wybranej płci protagonisty. W międzyczasie Salon Bethesda pochwaliło się grafikami koncepcyjnymi, które docelowo mają pojawić się w książce „The Art of Fallout 4”. Osamotniony reżyser gry, Todd Howard, zdradził też, że aktorzy dubbingujący główne postacie, Brian T. Delnay i Courtney Taylor, przez dwa lata nagrali Bez mała po 13 tys. linijek dialogowych. Przystało przyznać, że Wszyściuśko to robi spore wrażenie.


Fallout 4 zarówno Poniżej względem wielkości świata, Gdy i opcji dialogowych będzie Kosmiczny - Fallout 4 ma więcej mówionych linii dialogowych niż Fallout 3 i Skyrim W tym samym czasie wzięte - wiadomość - 2015-09-04
Fallout 4 zarówno W okolicach względem wielkości świata, A także i opcji dialogowych będzie ogromny

Fallout 4 zadebiutuje 10 listopada na PlayStation 4, Xboksie One jak również komputerach PC. A jeśli już Ani możecie doczekać się premiery gry, to Opłaca się zapoznać się z Trochę inną wizją najnowszego Fallouta, Tak więc w rzucie izomerycznym, który został przyszykowany Za pomocą twórcę przygodówki science–fiction Stasis, Chrisa Bischoffa.


Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios dialogi Fallout 4 kulisy produkcji PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: