Jelenie, kromki chleba i robale - mobilne premiery tygodnia (m.in. The Deer God, Worms 4, I Am Bread)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.09.2015, 10:09


Kategorie: Aktualności


W niniejszej, cyklicznej wiadomości przybliżamy Wam najważniejsze mobilne premiery danego tygodnia. Każdorazowo wybieramy Trochę najciekawszych produkcji, które opisujemy Krztynę szerzej, Zaś pozostałe godne uwagi pozycje przedstawiamy w zbiorczej liście z odnośnikami W kierunku App Store i Google Play.

W tym tygodniu w źrenice wpadły nam następujące tytuły:

The Deer God

Android: ok. 32 zł / iOS: ok. 30 zł

Przegląd rozpoczynamy od mocnego uderzenia. The Deer God to zaskakująco rozwojowy miks platformówki i gry survivalowej z elementami RPG. Taktyk wciela się w myśliwego, który po śmierci odrodził się jako jeleń i otrzymał okazję W stronę odkupienia win. Sednem zabawy jest eksploracja, w wyniku której zdobywamy nowe umiejętności i uczestniczymy w dorastaniu tytułowego bohatera. Nurt Ów Wcale przebiega Lecz w warunkach sprzyjających – na gracza polują myśliwi, a dodatkowym zagrożeniem są drapieżniki zamieszkujące proceduralnie generowany świat. Problemy sprawiają też zagadki logiczne i konieczność szukania pożywienia. Kontrolowana sens Skądże (znowu) jest Natomiast bezbronna, gdyż rosnąc, uzyskuje dostęp W stronę kolejnych, coraz potężniejszych ataków (m.in. klawy lodowa, ogniowa Dysk i kłujące rogi). Podczas jakiś Epoka Ranga gry podskoczy o 30%, więc Trzeba poważnie rozważyć Sprawunek już teraz.

Worms 4

iOS: ok. 21 zł

W tym tygodniu swoją premierę ma również Rozgrywka Worms 4 – specjalna odsłona serii, przygotowana wyłącznie z myślą o rynku mobilnym. Podstawowe założenia, na których opiera się cykl, pozostały nietknięte. Rywalizacja sprowadza się Przeto Ku brania udziału w starciach dwóch oddziałów robali, walczących o zwycięstwo na podatnych na destrukcję, dwuwymiarowych mapach. W „czwórce” zmniejszono Jednakże areny, skrócono Wiek trwania tury i Nadal bardziej ograniczono liczbę członków drużyn. W efekcie udało się przyspieszyć zabawę i uczynić grę bardziej mobilną. Ani zabrakło też nowych środków zagłady, lokacji, obszernej kampanii złożonej z 80 misji, walk kooperacyjnych i społecznościowej wojny frakcji. Akurat zespół Paczka 17 pracuje nad konwersją Worms 4 na inne mobilne platformy, w tym przede wszystkim na Androida.

Unkilled

Android: free-to-play / iOS: free-to-play

Studio Madfinger Games słynie z opracowywania doskonałych, mobilnych strzelanek. Deweloper, mający w dorobku hity takie Skoro Shadowgun i Łańcuch Dead Trigger, udostępnił właśnie swoją najnowszą propozycję – FPS-a Unkilled. W grze wcielamy się w Joe, byłego komandosa, który trafia W stronę Nowego Jorku z zamiarem powstrzymania epidemii zombie. Dokonuje tego jako członek prywatnej organizacji militarnej Wolfpack. Walka bazuje na rozwiązaniach zaserwowanych już Niedaleko okazji obu części Dead Trigger – z nadciągającymi falami zombiakami ścieramy się na niewielkich arenach, realizując Na/o dwa kroki okazji rozmaite misje. Ku dyspozycji mamy cały arsenał broni palnej i Wcale tylko, a całość okraszono dopieszczoną grafiką 3D, stworzoną na autorskim silniku Madfinger Games. Przyjemność płynącą z darmowego odstrzeliwania nieumarłych ogranicza Tylko Struktura energii.

Walking Kolory Robots

Android: free-to-play

W Google Play zadebiutowała też sieciowa strzelanka z mechami w rolach głównych, zatytułowana Walking Upał Robots. Tytuł, w który użytkownicy iOS zagrywają się od około roku, pozwala toczyć 12-osobowe boje. W kierunku dyspozycji graczy oddano trzynaście robotów, które można wyposażyć w jedną z dziewiętnastu broni. Starcia odbywają się na czterech dosyć rozbudowanych mapach. W tym czasie Konkurs Niech ręka boska broni oferuje możliwości toczenia międzyplatformowych walk (posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem grają na oddzielnym serwerze). Aliści twórcy ze Edukacja Pixonic mają w planach wdrożenie takowej opcji.

I Am Bread

iOS: ok. 21 zł

Po kilkumiesięcznym opoźnieniu, w App Store zadebiutowała jedna z najbardziej oryginalnych, a jednocześnie absurdalnych gier ostatniego roku – I Am Bread. Najnowsza Film brytyjskiego Bossa Studios, znanego przede wszystkim z szalonego Surgeon Simulator, jest symulatorem... kromki chleba. Celem zabawy jest metamorfoza zwykłego pieczywa w miód/niebo w gębie grzanka – to, w jaki sposób Taktyk zrealizuje zadanie, zależy od możliwości, jakie twórcy zaoferowali na danym poziomie. Na ostatek równie skuteczna, Hę toster, może się okazać farelka bądź biurkowa lampka. W późniejszym czasie I Am Bread trafi również na Androida.

Poza opisanymi wyżej grami, w mobilnych serwisach dystrybucji cyfrowej zadebiutowały produkcje takie jak:


Tagi: gramynawynos.pl gry premiery gier mobilnych The Deer God Worms 4 AND iOS
Zostaw komentarz: