Ruszyły darmowe weekendy Killing Floor 2 i Evolve w usłudze Steam

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.09.2015, 09:09


Kategorie: News

Następnych kilkadziesiąt godzin powinno się okazać Grubo udanych dla fanów kooperacyjnych FPS-ów. W usłudze Steam ruszyły jako że darmowe weekendy dwóch dużych produkcji tego typu w postaci Killing Floor 2 jak również Evolve. W obu przypadkach Rozrywka dobiegnie końca w niedzielę, około 23:00.

  1. Evolve w Steam
  2. Killing Floor 2 w Steam

Przypomnijmy, że Evolve to starsza z tych dwóch produkcji. Zmyłka zadebiutowała na rynku w lutym tego roku, w wersjach na pecety tudzież konsole Xbox One i PlayStation 4. W okresie projektem stoi Pracownia Turtle Rock, Toteż twórcy pierwszej części Left 4 Dead, będącej jedną z najważniejszych kooperacyjnych strzelanek ostatnich lat. W swoim najnowszym dziele autorzy porzucili klimaty współczesnego zombiakowego horroru i postawili na rzeczywistość science-fiction. Plan oferuje tzw. Niesymetryczny Droga multiplayer. Czterech graczy wciela się w myśliwych, a piąty użytkownik kontroluje jednego potężnego potwora. Kierunek ludzka wygrywa, jeśli zabije bestię, a ta zatriumfuje, Kiedy pozbawi życia ostatniego z łowców Bądź zniszczy określoną strukturę na mapie.

Evolve spotkało się z dosyć ciepłym przyjęciem. Chwalono klimat, zbalansowanie Mecz jak również ciekawą mechanikę walki. Autorom oberwało się głównie W czasie skromną zawartość, a graczy Ponadplanowo zdenerwowały wypuszczane w trybie ekspresowym DLC, zwłaszcza Kiedy okazało się, że tzw. season pass obejmuje Jedynie Wzorowy pora roku dodatków i w momencie wystartowania drugiego fani musieli Powtórnie sięgnąć Ku portfeli.

  1. Recenzja gry Evolve - w Cóż wyewoluował pomysł twórców serii Left 4 Dead?
  2. Evolve – oficjalna Stroniczka gry

Z kolei Killing Floor 2 już W tym momencie cieszy się wyśmienitą opinią, Słucham jest sporym osiągnięciem, biorąc Obok uwagę fakt, że na razie w sprzedaży dostępna jest Czysto wczesna Model gry, dystrybuowana w ramach Steam Early Access.

W Killing Floor 2 gracze zmuszeni zostają Ku walki z hordami sterowanych Wskutek sztuczną inteligencję mutantów, a Zmagania kładzie Agitacja przede wszystkim na ścisłą współpracę z kolegami z drużyny. Blef wykorzystuje Silniczek Unreal Engine 3 i jest najbardziej ambitnym projektem, jakiego W stronę tej pory podjęło się Gabinet Tripwire Interactive. Największą nowością jest nieprawdopodobnie ostry Plan obrażeń, oferujący niespotykaną donikąd indziej swobodę w masakrowaniu ciał przeciwników.

  1. Killing Floor 2 - oficjalna Bok gry

Tagi: gry na świecie darmowe granie promocje na Steamie PC
Zostaw komentarz: